Regulamin sklepu internetowego www.cafedecor-sklep.pl

Warunki ogólne

 1. Sklep internetowy www.cafedecor-sklep.pl prowadzona jest przez firmę Galeria Katarzyna Hłyń, adres: ul. Sobieskiego 82a/61, 58-500 Jelenia Góra.
  NIP –  8941358873
  Regon –  022137963
  Telefon –  501 631 869
  E- mail  –  kontakt@cafedecor-sklep.pl
 2. Sklep Cafe Decor prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Wszelkie prawa do całej zawartości witryny są zastrzeżone i zastrzegamy sobie możliwość dokonywania zmian i aktualizacji danych. Korzystanie z witryny oznacza akceptację zmienionych warunków.

Rejestracja, zakupy i realizacja zamówienia

 1. W celu dokonania zakupów w sklepie należy się zalogować.
 2. Zakupu dokonuje się poprzez umieszczenie produktu w koszyku, wybranie sposobu dostawy i płatności  oraz potwierdzenie zamówienia.
 3. Po weryfikacji stanów asortymentowych, wyślemy do Państwa e- maila potwierdzającego gotowość realizacji zamówienia. Ze względu na tempo w jakim zmienia się nasza oferta, może zdarzyć się brak danego asortymentu w sklepie. Zostaniecie Państwo o tym poinformowani drogą e- mailową. W przypadku niedostępności części towarów, klient ma możliwość częściowej realizacji zamówienia lub anulowanie całości zamówienia.
 4. Zakupiony towar zostanie wysłany w ciągu 1 doby.

 

Płatności

 1. Gotówka w przypadku odbioru zamówionego towaru w sklepie firmowym Cafe Decor:
  przy ul. Bankowa 2, 58- 500 Jelenia Góra w godzinach 10.00- 18.00 od poniedziałku
  do piątku oraz w soboty w godz. 10.00 do 14.00 po wcześniejszym zgłoszeniu pod telefonem:
  601 631 869 lub po zgłoszeniu na e- maila: kontakt@cafedecor-sklep.pl
 2. ​​Płatność przy odbiorze- dostawa kurierem  do Klienta:
  Szybka  wysyłka- dostawa trwa 1 dzień, koszty transportu brutto:
  – Paczka o wymiarach standardowych 0-30 kg- 25 zł brutto
  – Paleta Euro i wymiary niestandardowe 71- 200 kg-  140 zł brutto
 3. Bezpieczna płatność przelewem bankowym poprzez Dotpay  lub standardowy przelew bankowy:
  – Szybka wysyłka- dostawa trwa 1 dzień
  – Paczka o wymiarach standardowych 0- 30 kg 21 zł brutto
  – Paleta Euro i wymiary niestandardowe 71- 200 kg- 135 zł brutto

 

Przy zakupach powyżej 400 zł i opłaceniu za pośrednictwem serwisu Dotpay lub standardowym przelewem na konto i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie dostawa jest gratis.

W/ w kwoty dotyczą przesyłek krajowych dostarczanych od poniedziałku do piątku.

 

Zwroty i reklamacje

 1. Każdy klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty dostawy.
  Zwracany towar przyjęty będzie wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosił śladów użytkowania.
  Oryginalnie zapakowany i nieuszkodzony produkt klient odsyła na swój koszt. W ciągu 7 dni od daty otrzymania zwrotu cafedecor-sklep.pl dokonuje przelewu na rzecz Klienta , kwoty wartości zakupu pomniejszonej o kwotę pierwotnej wysyłki. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, jeżeli produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.

  Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki w obecności kuriera.
  ​Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru. W przypadku uszkodzeń lub braków należy spisać protokół szkody i skontaktować się z naszą firmą. Protokół musi zawierać: datę, godzinę oraz opis szkód. Kurier powinien poczekać, aż zawartość paczki zostanie sprawdzona. Jeśli nie może czekać, ma obowiązek stawić się na Państwa żądanie w ciagu 7 dni od daty doręczenia paczki, w celu sporządzenia protokołu szkody.

 2. Reklamacje dotyczące niewielkiej różnicy w kolorystyce towarów związane są z parametrami monitora Klienta, nie stanowią podstawy do reklamacji towaru.
 3. Ukryte wady techniczne towaru, jego niekompletność lub niezgodność z opisem na stronie
 4. Internetowej sklepu, stwierdzone po otrzymaniu przesyłki są podstawą do uznania reklamacji, na złożenie której Klient ma 10 dni od daty otrzymania towaru.
  Reklamacje kierować należy do sklepu drogą mailową: kontakt@cafedecor-sklep.pl.
  Sklep rozpatrzy reklamację klienta w ciągu 14 dni. W przypadku uznania reklamacji, wadliwy towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy lub nastąpi zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych na wskazany przez Klienta rachunek. W przypadku zwrotu towaru należy dołączyć oryginał dowodu sprzedaży.

Ochrona własności intelektualnej

Cafedecor-sklep.pl zastrzega sobie prawa autorskie do publikowanych na stronie tekstów, zdjęć, szaty graficznej oraz innych materiałów dostępnych na stronie. Informujemy, że wszystkie materiały zamieszczone na witrynie WWW.cafedecor-sklep.pl są prawnie chronione w myśl Ustawy z dn. 04 lutego 1994r o prawie autorskimi prawach pokrewnych i ustawy z dnia 30 czerwca 2000r.

 

Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie kwestie sporne sklep będzie starał się rozwiązywać polubownie, w razie niemożliwości osiągnięcia porozumienia spór rozstrzygany będzie przez są właściwy dla siedziby  cafedecor-sklep.pl
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 3. Sklep WWW.cafedecor-sklep.pl nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e- mail wskazany przez Klienta oraz usuwanie i blokowanie wiadomości e- mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.
 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych.
 5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane przez nieuprawnione osoby trzecie, które uzyskały dostęp do konta Klienta w wyniku niedochowania zasad ostrożności przez Klienta przy posługiwaniu się hasłem do konta.
 6. W sprawach nieuregulowanych  w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa Polskiego a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002r, poz.1176, z późn. zm.) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r, poz. 271 z późn. Zm)
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie terminie wskazanym przez sklep, nie krótszym niż 7 dni od daty udostępnienia ich na stronie www.cafedecor-sklep.pl. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.