Sklep Cafe Decor powstał z miłości do podróży, ciepła, spokoju i… dobrej kawy 🙂

O inspiracjach, marzeniach i pracy w korporacji opowiada Katarzyna Hłyń, właścicielka sklepu.

Cafe Decor Katarzyna Hłyń

 

Wraz z mężem – Markiem – bardzo lubimy zwiedzać świat. Pomysł na sklep wziął się z podróży po naszej ulubionej „Starej Europie”. Wcześniej oboje pracowaliśmy w korporacjach we Wrocławiu. Zależało nam, aby stworzyć miejsce, w którym będzie miła atmosfera, ładny zapach i świetna kawa.

Widzieliśmy takie miejsca we francuskiej Prowansji, a także w Hiszpanii, Austrii czy Chorwacjji. Bardzo inspirowało nas wzornictwo holenderskie. Ten naród szczególnie dba o czystość i elementy dekoracyjne. Holendrzy posiadają również bogatą ofertę w zakresie wystroju wnętrz, z której korzysta cała Europa Zachodnia.

Nam również klimat „Starej Europy” najbardziej odpowiada. Ma w sobie dużo ciepła, spokoju i normalności. I tak narodził się pomysł na sklep. Wraz z Markiem postanowiliśmy porzucić korporację i stworzyć u nas, w Polsce, takie dobre miejsce. W którym będzie miła atmosfera, ładny zapach i gdzie będzie można wypić dobrą kawę.

wyposażenie wnętrz

Wiemy, że trafiamy w gusta wielu osób. Większość naszych klientów poszukiwało prowansalskich czy holenderskich elementów wystroju wnętrza. Innym zależało na dobrej kawy. Wszyscy trafili do Cafe Decor. Są Klientki, które wybierają towar, przechadzając się z kawą po sklepie.

Od początku zależało nam również na tym, aby towar był bardzo wyselekcjonowany i niedostępny powszechnie. Stawiamy na jakość, na towar z porcelany, motywy bardziej wyszukane. Oferujemy meble z litego drewna. W sklepie Klient może zobaczyć, jak są wykonane. Ma również wpływ na indywidualny styl mebla i dobrać własny kolor, czy zdecydować o woskowaniu lub postarzeniu.

Moimi i Marka ulubionymi meblami są lampy Cafe Decor i meble z Belldeco. W naszym domu wystroju dopełniają kredens, ława i stół oraz kilka lamp. Ponadto, tak jak i w sklepie, zawsze palą się lampy zapachowe Berger. Nadają ładny zapach, oczyszczają powietrze i niwelują zapach zwierząt. choć akurat nasze adoptowane kocięta są wyjątkowymi czyściochami! 🙂

koty

Zapraszamy serdecznie do wizyty w stacjonarnym sklepie Cafe Decor w Jeleniej Górze 🙂

Katarzyna i Marek Hłyń

Sklep Cafe Decor Wyposażenie Wnętrz – KONTAKT